dnes zavřeno
info@zahradnictvikyvala.cz
Tel.: 571 633 084

Zahradnictví Kývala Krhová

  • Rodinnné zahradnictví s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru.
  • Široký sortiment rostlin z vlastní produkce a od českých pěstitelů
  • Velké parkoviště pro 32 aut pro Váš pohodlný nákup
  • Květinářství - vazba květin a aranžmá, svatební kytice

Otevírací doba

Po - Pá 8.00 - 16.00
So 8.00 - 11.30


Dárkový poukaz

Nevíte si rady s dárkem? Objednejte si dárkový certifkát na nákup rostlin a výběr nechte na obdarovaném.

Doručení květin

Objednejte si květinu online a my ji doručime za Vás!Pomožte nám zlepšit naše služby a napište nám, jak se Vám u nás líbílo či nelíbilo...

Co je nového ?

Okrasné trávy

Dorazily okrasné trávy! Menší sazenice ve 2Ltr a větší ve 4Ltr květináči. Všechny jsou opatřeny krásnou barevnou etiketou, ať vidíte, co kupujete :). Menší za 85,- a větší za 180,-.

24.03.2020

Balkonové rostliny

Skleník nám začíná nakvétat do barev léta :). Převislé i stojaté muškáty, surfinie, millionbells a další. Vybrat si můžete z malých rostlinek po 10 kusech a nebo již z hotových rostlin v květináči. Jako vždy i oblíbené převislé balkonové jahody MAra de Bois!!!

24.03.2020

Dorazily kvetoucí keře

Máme pro vás spoustu kvetoucích keřů! Hortenzie latnaté, mochny, jasminy, ibišky, vajgelie a další. Všechny keře s barevnou etiketou a popisem! Udělejte si hezké jaro...

19.03.2020

Udělejte si na zahradě rozkvetlou louku

Pro všechny, kdo touží mít na zahradě kousek živé, krásné a rozkvetlé louky máme řešení. Tato směs obsahuje semena všemožných lučních kvetoucích bylin a rostlin. Stačí provést výsev stejně jako trávník a za rok si můžete roztáhnout deku na rozkvetlé louce. :)

18.03.2020

Čarovějniky jako lusk!

NelenÍme! Pořád pro Vás doplňujeme prodejnu, aby i v těchto nelehkých časech jste se mohli přijít potěšit a vybrat si něco hezkého na zahradu. Máme tu něco pro milovníky roubovaných boroviček, jedliček a cedrů!!! Tyhle špeky od našeho českého kolegy jsou připraveny, tak si přijďte si udělat radost😍.

18.03.2020

Magnolie!!! Klasické i netradiční

Přivezli jsme pro Vás klasické i spoustu netradičních odrůd magnolií!!! Tmavé i plnokvěté v různých velikostech. Určitě si vyberete :)

18.03.2020

POZOR!!! Můžeme mít otevřeno

Vážení přátelé, zákazníci a příznivci zelených rostlinek a zahradničení, podle informací ministerstva průmyslu a obchodu aktualizovaných k 16.3. mohou být zahradnictví bez kryté haly otevřeny!!! 👍 Takže venkovní prodejna bude otevřena, skleník bude zavřen!

16.03.2020

Od 14.3. do 24.3. MUSÍ BÝT ZAVŘENO!!!

Vážení přátelé a zákazníci, z důvodu nařízení vlády musí být až na pár vyjímek všechny obchody zavřené a tudíž i my! Je nám to líto, ale zdraví máme jenom jedno a doufáme, že během těch 10 dní se situace zlepší a všem se nám bude lépe dýchat. Přejeme Vám pevné

14.03.2020

Broskve, třešně, hrušně, meruňky

Přivezli jsme přenádherné broskve, třešně, hrušně a meruňky!!! Aktualizovaný seznam odrůd najdete v sekci ovocné stromky

11.03.2020

Macešky, sedmikrásky

Máme pro Vás krásné macešky od českého pěstitele! Velkokvěté i drobnokvěté v různých barvách. Cena 15,-. 

10.03.2020

Sadba zeleniny připravena!

Sazenice salátu, kedlubnů, květáku a celeru připraveny a mizí rychlým tempem! Tak neváhejte a přijďte si rychle pro kvalitní léty prověřenou sadbu od nás :) rostliny jsou v sadbovačích a cena je 3,-/ks.

10.03.2020

Jaro klepe na dveře

I když to dneska venku úplně nevypadá, tak nám jaro pomalu klepe na dveře. Tak jsme si to před prodejnou udělali hezké a barevné. Příjďte si také pro svůj petrklíč, narcis, tulipán nebo jiné jarní kvítí :)

05.03.2020

Dovezli jsme plné auto ovocných stromků!

Dovezli jsme plné auto krásných ovocných stromků. Jaderničky, švestky, jabloně, třešeň, keřové rybízy a další. Více v katalogu

04.03.2020

Prodej ovocných stromků zahájen!

Prodej ovocných stromků u nás je v plném proudu. Počasí přeje, tak neváhejte a zasaďte ještě než příjde ostré jarní slunce. Stromky máme a postupně navážíme nové. Sledujte katalog.

04.03.2020

Vinná réva na jaro nachystána :)

Tak jsme v posledních dnech trochu mákli a připravili jsme sazenice vinné révy na jarní prodej. Sazenice jsme vyvázali, ostříhali, ošetřili desinfekčním postřikem a opatřili barevnou etiketou. No prostě, aby jste to měli vy už téměř bez práce. Nabídka bude standardní jako každý rok! Tedy osvědčené odrůdy z našeho vinohradu.

17.02.2020

První bylinky jsou tady!

Připravili jsme si pro Vás první bylinky z naši produkce! Rozmarýn, tymián, římský smil a nějaká máta už jsou nachystané pro Vaše kuchyně :)

14.02.2020

Máme pro vás nádech jara!

Máme pro Vás květiny plné květů a barev. 

12.02.2020

Jaro k nám pomalu přichází

Tak nám pomalu přichází jaro. První primulky a hyacinthy už jsou tady! 

05.02.2020

Příjďte si k nám pro pěknou kytici!

Neváhejte a přijďte se sami přesvědčit o zlatých rukách naší Jany! Vykouzlí vám kytici dle vašeho přání :) Kytici si můžete také objednat online a my ji doručíme! Online objednávky na www.kvetinykyvala.cz.

29.01.2020

Vybíráme pro Vás rostlinky na jaro...

V zimě neleníme a jezdíme po zahradnických výstavách a rezervujeme  pro Vás ty nejhezčí rostliny pro jarní prodej :)

29.01.2020


Zahradní centrum

Zahradnictví Kývala se nachází na pokraji Valašského Meziříčí v srdci Valašska.

Naše zahradnictví má v našem městě dlouhodobou tradici a v roce 2001 se nám podařilo otevřít velké zahradní centrum, které na více než 1000m2 venkovní plochy uspokojí jak laika, tak i náročného zákazníka svým velkým výběrem zboží a sortimentu.

Součástí zahradnictví je i skleník, ve kterém celoročně nabízíme pokojové květiny a sezónně balkonové rostliny.

Velkou výhodou je, že máme vlastní školku okrasných rostlin a tudíž můžeme nabízet materiál převážně z vlastní produkce!

Řezané květiny

  • Řezáné květiny
  • Svatební kytice
  • Smuteční vazba
  • Narozeninové kytice
  • Květinové dekorace
  • Umělé a sušené květiny


Nabízíme doručování květin v okolí Valašského Meziříčí. Více na www.kvetinykyvala.cz


Zahradnictví Kývala Nad Zahradnictvím 360
756 63 Krhová

Tel: +420 731 44 32 32