dnes otevřeno8.00 - 16.00
info@zahradnictvikyvala.cz
Tel.: 571 633 084

Vinohrad
A JE TO VENKU!!! PRAVÝ VALAŠSKÝ MOBILNÍ VINOHRAD.

V našem vinhoradu najdete všechny odrůdy, které nabízíme a to ve dvou až tříletém provedení - tedy rostliny nachystané do plodnosti. 

Proč vznikl?

  1. Protože máme rádi víno a je to náš koníček.
  2. Od zákazníku víme, jak nechtějí čekat roky, než jim réva zaplodí a chtějí hrozny hned :D a nebo se bojí a neví jak to ostříhat a zatvarovat. Takže toto všechno uděláme za Vás a Vy si od nás můžete odnést již vzrostlou plodící sazenici v kontejneru!!!

 

A když už ten vinohrad máme, využijeme ho naplno pro naše zákazníky:

V předjaří Vás naučíme víno stříhat a připravovat na sezónu, takže kdo bude mít zájem a chuť může přijít přímo k nám do vinohradu a něco se přiučit. Termín bude vypsán dopředu na webu i na facebooku.

A to nejdůležitější!!! Pokud se zadaří vše jak má, tak v na přelomu srpna a září budete moci námi pěstované a prodávané odrůdy ochutnat přímo z keře!!! 

 

 


Pozor, pozor! Jelikož zájem o vzrostlé sazenice vinné révy byl na jaře velký a nestihly jsem uspokojit všechny zákazníky, máte nyní možnost si je objednat dopředu. Prosím tedy všechny, kdo mají zájem, aby nás kontaktovali emailem. Cena pro letošní rok bude 3200,-. Jak sazenice vypadaly si můžete prohlédnout na fotce níže.  Prosíme o potvrzení objednávek emailem i zákazníky, s kterými jsme se domlouvali již během roku, že by o tyto sazenice měly zájem!!! Děkujeme
Zahradnictví Kývala Nad Zahradnictvím 360
756 63 Krhová

Tel: +420 731 44 32 32