dnes otevřeno8.00 - 17.00
info@zahradnictvikyvala.cz
Tel.: 571 633 084

Vinná réva, sazenice vinné révy
Vinnou révu prodáváme nyní celoročně až do vyprodání zásob. Sazenice vinné révy jsou zakořenělé v květináčích a proto je možné vysazovat je i v létě. Sazenice vinné révy jsou výhradně z naší vlastní produkce otestovány v drsném valašském klimatu! Rádi vám s výběrem pomůžeme a poradíme i s výsadbou.

Připravili jsme pro Vás základní a jednoduchý návod, jak vinnou révu vysadit. Najdete ho v naší poradně.

 

 

Nechce se Vám čekat, až Vám vinná réva naroste a začne plodit? Máme řešení v podobě mobilního vinohradu. 8-leté sazenice Vám již letos dají plody a můžete si ho nechat i v květináči na terase! 

Vzrostlé sazenice vinné révy jsou momentálně vyprodány!!! Další budou opět od jara 2018. Sledujte web a vše se včas dozvíte!

 


Nabídka sazenic vinné révy pro jaro 2018.

Vybrali jsme pro Vás odrůdy, které se nám nejvíce osvědčily (sami je pěstujeme). Jednak jsou hodně odolné proti mrazu, ale také proti chorobám.

Zahájen prodej sazenic vinné révy! Vše z vlastní produkce, vypěstováno v drsných podmínkách Valašska :)

Díky tomu, že máme vlastní vinohrad si můžete prohlédnout výsledky letošní úrody přímo na místě a nebo tady pomocí fotek, které jsou pořízeny 21.8.2017. Všechny hrozny jsou buď ve fázi těsně před dozráním nebo ve fázi konzumu :D Všechny nabízené odrůdy nabízíme jako sazenice v kontejnerech.Seznam nabízených rostlin

Vinná réva Alden
Vinná réva ARON
Vinná réva Jupiter
Vinná réva NERO
Vinná réva Reliance
Vinná réva VANESSA


Zahradnictví Kývala Nad Zahradnictvím 360
756 63 Krhová

Tel: +420 731 44 32 32