dnes otevřeno8.00 - 11.30
info@zahradnictvikyvala.cz
Tel.: 571 633 084

Vinná réva, sazenice vinné révy
Vinnou révu prodáváme nyní celoročně až do vyprodání zásob. Sazenice vinné révy jsou zakořenělé v květináčích a proto je možné vysazovat je i v létě. Sazenice vinné révy jsou výhradně z naší vlastní produkce otestovány v drsném valašském klimatu! Rádi vám s výběrem pomůžeme a poradíme i s výsadbou.

Připravili jsme pro Vás základní a jednoduchý návod, jak vinnou révu vysadit. Najdete ho v naší poradně.

 

 

Nabídka sazenic vinné révy.

Vybrali jsme pro Vás odrůdy, které se nám nejvíce osvědčily (sami je pěstujeme). Jednak jsou hodně odolné proti mrazu, ale také proti chorobám.

Ani v létě neleníme a kultivujeme náš vinohrad. Prostřiháváme, vyvazujeme, plejeme a další s tím spojené práce, aby jsme Vám mohli na přelomu srpna a září naservírovat na prodejnu luxusní a hrozny obalené rostliny. Pokud máte zájem, tak si můžete přijít zarezervovat již teď! 

Vloni jste se nám pořád ptali, jestli nemáme nebo nebudeme mít nějakou variantu vinné révy mezi 160,- a 1500,-. Tak naše vývojové oddělení dalo hlavy dohromady a po několika bezesných nocích a roce příprav můžeme s radostí oznámit - MÁME TO! Dvouleté sazenice krásně vyvazané i s hrozny připravené k výsadbě za 500,-

Tak vážení zákazníci, naše sazenice vinné révy jsou pro vás připraveny! Krásně narostlé z našeho domácího vinohradu. :) Momentálně najdete odrůdy Alden, Aron, Jupiter, Reliance, Canadice, Ananasnyj a Nero. Letos se nám zadařilo a sazenic máme dost pro všechny (aspoň doufáme :) :))Seznam nabízených rostlin

Vinná réva VOSTORG


Zahradnictví Kývala Nad Zahradnictvím 360
756 63 Krhová

Tel: +420 731 44 32 32